Aplikacja GamerHash
to nie wirus lub trojan

Nasza aplikacja jest w 100% bezpieczna dla Twojego komputera. Dlaczego zatem popularne antywirusy Was ostrzegają przy pierwszym uruchomieniu?

01

Nasza aplikacja używa, tak zwanych minerów, które zostały stworzone przez programistów i udostępnione wraz z kodem źródłowym w Internecie.

02

Wspomniane minery były wykorzystywane przez oszustów w różnych wirusach i trojanach, które po zainfekowaniu komputera nieświadomego użytkownika zaczynały zarabiać dla hakerów.

03

Każdego dnia powstają nowe wirusy/trojany, ponieważ to opłacalny biznes dla cyberprzestępców. Oczywiście jest to nielegalne i takie przypadki są zgłaszane m.in. do twórców antywirusów, którzy dodają pliki wirusów (w tym minery) na czarną listę, tak aby przestępcom trudniej było zarabiać.

Virus

To Ty masz całkowitą kontrolę

Aplikacja GamerHash zarabia dla Ciebie tylko wtedy, kiedy tego chcesz. Nie działa bez Twojej wiedzy w tle, nie podkręca GPU oraz CPU. Przeanalizowaliśmy dokładnie kod źródłowy minerów, z których korzystamy, także masz gwarancję tego, że nie pobierasz szkodliwych plików na swojego PC.

Nasza aplikacja jest w 100% bezpieczna
Question

Nie ufasz nam?

Zapytaj na Discord społeczność, która korzysta z naszej aplikacji!

Zapytaj
Book good

Poradnik

My dopilnujemy, żeby minery były bezpieczne i zarabiały tylko dla Ciebie.

Zobacz
Save on big

Jak działa?

Obejrzyj film, który przybliży Ci zasady działania GamerHash.

Obejrzyj